mp3 na stiahnutie

Angličtina na počúvanie 1, mp3

Staihnite si nahrávky anglických viet so slovenským prekladom pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Namiesto vysvetľovania teórie sme gramatiku použili vo vetách nahovorených príjemným hlasom rodeného Angličana. Na Martinuse nájdete elektronickú verziu tlačenej knihy.

14.99 €
Nemčina 1 na počúvanie, mp3

Hodina začína, kedykoľvek ste pripravení. Vyskúšajte audio nahrávky nemčiny pre samoukov s prekladom. Pri počúvaní nahrávok prestanete byť v nemčine začiatočníkom rýchlejšie ako si myslíte. 

14.99 €
Angličtina na počúvanie 2, mp3

Stiahnite si nahrávku takmer 240 minút anglických viet so slovenským prekladom v mp3 formáte pre pokročilých. Každú vetu počujete najprv po anglicky, potom v slovenskom preklade a znovu v originálnom znení. Texty nájdete v písomnej podobe na Martinuse.

7.90 €
Nemčina na počúvanie 2, mp3

Chystáte sa pracovať alebo študovať v Nemecku? Stiahnite si nahrávku a vypočujte si náš príbeh. Dialógy pre mierne pokročilých.

7.90 €
Angličtina v pohode 2, mp3

Stiahnite si nahrávku, oceníte ju pri hľadaní vhodnej školy, či zamestnania. Použijete ich pri vypĺňaní dotazníkov s osobnými údajmi, ale aj pri rozhovoroch o rodinných vzťahoch. Texty v písomnej podobe nájdete v e-knihe na Martinuse.

2.99 €
Angličtina v pohode 1, mp3

CD na stiahnutie s nahrávkami viet venovaných jednoduchej komunikácii na bežné spoločenské témy, napríklad predstavenie sa, oslovenie niekoho, poďakovanie, vyjadrenie súhlasu alebo nesúhlasu, či rozlúčka. Ak rozmýšľate ako sa učiť po anglicky, stiahnite si online frázy do vášho mp3 prehrávača a začnite počúvať. Texty v písomnej podobe nájdete v e-knihe na Martinuse.

2.99 €
Nemčina pre opatrovateľky, mp3

Stiahnite si CD nemčina pre opatrovateľky s tipmi ako zvládnuť opatrovanie nemecky hovoriacich seniorov s úsmevom.  Nahrávky s prekladom vás naučia zábavnou formou aj ako večných začiatočníkov.

7.90 €
Nemčina v pohode, mp3

Stiahnite si nahrávku 281 nemeckých fráz  slovenským prekladom v mp3 formáte určených k jednoduchej komunikácii na bežné spoločenské témy. Obohatíte si slovnú zásobu, dozviete sa, ako správne pozdraviť, predstaviť sa, osloviť niekoho alebo poďakovať.

2.99 €
Angličtina pro každého, mp3

Naučte se říci více, než jenom Hello a Good Bye. Každou větu uslyšíte anglicky, pak česky a znovu v originálním znění. Poslouchám – rozumím – mluvím.

14.99 €
Němčina pro každého, mp3

Naučte se říci více, než jenom Guten Tag a Auf Wiedersehen. Každou větu uslyšíte nemecky, pak česky a znovu v originálním znění. Poslouchám – rozumím – mluvím. Poslechem nahrávek si osvojíte fráze, které se vyskytují v každodenních situacích.

14.99 €

Stránky